/Files/images/264k12.JPG

Страждання й співчуття.
Я - істина й серце,
Совість і шляхетність.
Я той, що йде, що дарує,
Жебрак і багатий.
Я вчитель і учень,
Вихователь і вихованець.
Я - той, що прокладає шлях, і художник життя.
Я притулок дитинства
Й колиска людства.
Я посмішка майбутнього
Й смолоскип сущого.
Я - вчитель від Бога
Й співпрацівник у Бога. (Ш.О.Амонашвілі)

Доброго дня, дорогі гості! Ми раді вітати Вас на сторінках сайту спеціалізованої cередньої загальноосвітньої школи №264 .

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення нашої школи, про досягнення і гарні традиції, про організацію навчального процесу, громадське та культурне життя, і, природно, про людей, які тут працюють .

Школа була заснована в 1987 р. В 2005 році школу було реорганізовано розпорядженням Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації № 839 від 12.08.05 р. у спеціалізовану середню загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземної мови.

Сучасна загальноосвітня школа може бути успішною лише тоді, коли в ній працюватиме згуртована команда професіоналів, яка володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Які ідеї будуть пріоритетними в цій команді, такою й буде вся діяльність школи. Це вже не просто вислів, це - аксіома.

Така команда є в нашій школі, вона складається з досвідчених педагогів, яка невпинно зростає не лише в кількості, а й в якості .

Багато вже зроблено , але ще більше доведеться зробити. Сьогодні школа перебуває у стадії розширення та вдосконалення – і цей процес безупинний ! Запрошуємо Вас до співпраці, ми будемо раді спілкуванню!

Ми щиро зичимо всім оптимізму і бажаємо завжди бути попереду !