семінар «Екологізація освітнього простору»

20 листопада 2014 року на базі Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва відбувся семінар для відвідувачів курсів підвищення кваліфікації керівників та педагогічних працівників ЗНЗ на тему «Екологізація освітнього простору».

На семінарі була присутня Шуть В.Я., старший викладач кафедри державного управління та управління освітою Київського університету імені Бориса Грінченка.

Для учасників семінару було проведено:

¾ інтегрований урок «Електричний струм – невидимий трудівник» в 4-Б класі;

¾ представлено презентацію шкільного річного проекту «Моє довкілля» Санковською І.М., науковим співробітником лабораторії екологічного виховання Інституту проблем виховання НАПН України;

¾ виступ керівника екологічного клубу «Еремурус» Мельникової О.В.;

¾ з роботою над методичною темою школи екологічного спрямування ознайомили директор школи Лабзун Ю.І., заступник директора з НР Морока І.М., заступник директора з ВР Головач І.М.;

¾ представлено проект «Водозбереження» учасниками екологічного гуртка «Ірида», керівник – Мазурик Ю.В., вчитель біології;

¾ презентація «Ecology» кафедри англійської мови вчителем Вирипаєвою Т.В., яка закінчилась креативним виступом учня 9-А класу Панюхно Євгеном.

По закінченню були проведені підсумки семінару, обмін думками учасників, перегляд виставок «Еко-емблема», «Еко-сумка», «Друге життя старим речам», виставка малюнків «Енерговитратний та енергозберігаючий вчинок», поробок із вторинної сировини.