Деснянці за здоровий спосіб життя

04 квітня 2014 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся районний етап VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Команди 25-ти навчальних закладів Деснянського району взяли участь у конкурсі. Конкурсанти виявили креативність у створенні літературно-музично-спортивних міні-композицій з пропаганди здорового способу життя та запобігання негативним проявам серед дітей та учнівської молоді.

Окрема увага учасниками конкурсу була приділена плакатам та фотографіям, що висвітлюють питання здорового способу життя та агітують дітей та учнівську молодь до занять фізичною культурою та спортом.

Команда нашої школи посіла почесне ІІ місце!

Вітаємо переможців, зичимо успіху у виступі на міському етапі VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»!

/Files/images/DSC08070.jpg/Files/images/DSC08071.jpg/Files/images/DSC08075.jpg/Files/images/DSC08086.jpg/Files/images/DSC08145.jpg