У CШ №264 пройшов День здоров’я

Ми – за здоровий спосіб життя ! Ми обираємо здоров’я! Ми займаємось спортом!

Традиційно в школі у травні пройшов День здоров’я. Учні 1-10-х класів приймали участь у спортивних естафетах, змаганнях з бігу, футболу, малюкболу, волейболу, метанні малого м’яча, стрибках з місця. Учні 7-10 класів здійснили марш-кидок на канал по вул. Закревського. Діти показали свою організованість і дисциплінованість.

На лінійці були підведені підсумки Дня здоров’я і переможці отримали грамоти. Перед усіма виступили із запальними танцями учні 8-Б, 9-А і 10-Б класів. Із задоволенням і цікавістю за всім дійством спостерігали батьки та майбутні наші школярі. До нових зустрічей і змагань!

/Files/images/DSC08639.jpg/Files/images/DSC08658.jpg/Files/images/DSC08734.jpg/Files/images/DSC08741.jpg/Files/images/DSC08746 (1).jpg