Випускний вечір

31 травня 2014 року в Київській дитячій школі мистецтв відбулося урочисте вручення атестатів випускникам школи.

Ось і настало для наших одинадцятикласників останнє шкільне свято – випускний бал. Вони провели його в колі учителів та друзів-однокласників. Учні підготували чудові концертні номери: вальс одинадцятикласників, танцювальний номер учня 10-А класу Каліщука Руслана, пісні у виконанні випускниць Степанчук Єлизавети та Ткачук Анастасії.

Випускників тепло привітала директор школи Лабзун Юлія Іванівна, яка побажала добра та щастя на подальшому життєвому шляху випускників.

Пролунали щирі слова подяки вчителям, батькам від випускників. Надзвичайно тепла атмосфера випускного вечора запамятається назавжди.

Час минув дуже швидко. Тепер наших випускників чекає ЗНО та вступ до обраних вузів. Бажаємо їм успіхів у подальшому житті, натхнення, наполегливості та міцного здоров’я.

/Files/images/getImage1 (2).jpg/Files/images/getImage (2).jpg/Files/images/getImage3 (1).jpg/Files/images/getImage2 (1).jpg