Відповідно до положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 351 від 20.12.1994р., на виконання наказу «Про проведення практики студентів університету» № 104 від 30.08.2006р., та з метою закріплення теоретичних знань, які були отримані в процесі навчання, формування вміння приймати самостійні рішення в певних виробничих умовах, оволодіння сучасними методами, формами організації знаряддями праці майбутньої спеціальності,проходить психологічна практика студентів під керівництвом практичного психолога ССЗШ № 264 Карського Мирослава Валентиновича.

Основною метою навчальної практики є удосконалення і закріплення теоретичних знань із циклу гуманітарної, професійної та практичної підготовки.

У березні-травні 2013 року проходила навчальна психологічна практика студентки 4-го курсу Національної академії внутрішніх справ, спеціальність «Психологія» - Моруги Олени Олександрівни.

/Files/images/1_noviy_rk/clip_image002.jpg

Моруга Олена Олександрівна

Студентка 4-го курсу Національної академії внутрішніх справ, спеціальність «Психологія».
У 2009 році закінчила спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва і вступила до університету.
Життєве кредо: «Життя дане нам не для того, щоб прокладати курс, який огинає больові точки»

Відгук студента про практику

Через 4 роки по закінченню спеціалізованої школи №264 було дуже приємно повернутися у рідні стіни, почути такий ностальгічний звук дзвоника на урок, відчути теплу атмосферу пануючу в школі, але вже у іншій ролі, у ролі психолога.

З впевненістю можу сказати, що досвід отриманий у школі сприяє поглибленню теоретичних знань та їх застосування на практиці, а також моєму професійному зростанню.

Я вважаю, що дана практика – гарна можливість засвоїти знання і позитивна зміна у рік реалізації мене як спеціаліста у галузі психології.

Хочеться подякувати шановній Юлії Іванівні Лабзун, яка надала мені таку гарну можливість, Карському Мирославу Валентиновичу за допомогу і супровід діяльності, а також педагогічному складу школи за дружню підтримку.

З 19.03.2012р.. по 15.04.2012р., проходила навчальна психологічна практика студентів ІІІ курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» з напрямку підготовки «Практична психологія» Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченко :

- Лигомини Тетяни Анатоліївни;

- Рубана Павла Генадійовича;

- Веретіло Ольги Володимирівни.

/Files/images/avtopronya/Рисунок1.jpg

Лигомина Тетяна Анатоліївна

У 2009 році закінчила Спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов № 65 і вступила до університету.
Педагогічне кредо: “Кожна дитина – це особистість, кожна – індивідуальність”.

/Files/images/avtopronya/Рисунок2.jpg

Веретіло Ольга Володимирівна

Студентка III-го курсу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Практична психологія». Закінчила СЗШ №192 у 2008 році.
Педагогічне кредо: “ Навчання – як сонце, освітить кожний куточок ”.

/Files/images/avtopronya/Рисунок3.png

Рубан Павло

Студент III-го курсу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Практична психологія». Також працює в університеті лаборантом відділу виховних технологій, обіймає посаду голови комісії з соціальних питань в студентській раді інституту.
Педагогічне кредо: «Несімо світло у серце кожного»

Відгук студентів про практику

Практика в спеціалізованій середній загальноосвітній школі № 264, допомогла нам здобути практичні уміння і навички: проводження соціометричних та профорієнтаційних методик, краще познайомила з роботою шкільного психолога та школи в цілому.

Під час проходження практики особливих труднощів у нас не виникало. Ми швидко знайшли спільну мову з учнями, а колектив школи одразу прийняв нас.

Хочеться сказати слова щирої подяки директору школи Лабзун Юлії Іванівні за теплий прийом, психологу Карському Мирославу Валентиновичу за вміння навчати, та всьому колективу школи за всебічні допомогу та підтримку.

Щиро дякуємо вам за цей цікавий досвід. До нових зустрічей!