Вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів

14 червня відбулося вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-их класів нашої школи. Частина дев'ятикласників була відсутньою, адже внаслідок віроломного вторгнення російського агресора в нашу країну, діти змушені були виїхати за межі рідного Києва . Серед наших захисників та захисниць, які щосекундно виборюють свободу та незалежність, наближаючи країну до такого бажаного миру, є рідні наших дев'ятикласників...

Закінчення 9-ого класу – це перші кроки у доросле життя, це певні підсумки, це рішення щодо подальшого шляху. Всі ви такі різні, розумні та кмітливі, творчі та активні, завзяті та креативні, з власною позицією. Щиро бажаємо вам МИРНОГО НЕБА над головою, успіху та удачі! Нехай ваше життя буде цікаве та насичене, сповнене масою вражень і позитивних емоцій! Хай кожен з вас знайде своє покликання, знайде себе, аби стати справжніми професіоналами в обраній сфері. Будьте патріотами та гідними дітьми своєї Батьківщини, пишайтеся тим, що ви українці. Завжди йдіть вперед і тільки вперед, нова сторінка вашого життя чекає на вас і тільки вам вирішувати, якою вона буде!

Слава Україні!